"Pani" czytam dla Pani

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Pani" czytam dla Pani

Postprzez bonemachine N, 01.03.2009 13:29

Szanowna Pani Krystyno,
pewnie jest Pani już troszkę zmęczona listami w stylu: bardzo Panią szanuję, podziwiam...proszę o dobre słowo, bądź choćby zrozumienie etc. etc. Piszę do Pani, by w chwilach zwątpienia, pamiętała Pani o tym, że Pani słowa mają moc. Bardzo proszę o tym pamiętać Pani Krystyno.
Są osoby, które potrzebują komentarza do swojego życia i swoich wyborów. Regularnie czytam czasopismo "Pani", bynajmniej nie dla reklam i rekomendowanych kosmetyków, dla wywiadów też nie, choć nie raz trafi się coś interesującego. "Pani" czytam dla Pani, Pani Krystyno. Myślę, że Pani słowa są podporą i pociechą, czasem kubłem zimnej wody, czasem nadzieją, ale nie tylko dla tych, którym odpowiada Pani na listy, Pani o tym wie prawda? To dobrze...
Bardzo serdecznie pozdrawiam Panią i życzę dużo radości i wytrwałości w zmaganiach z każdym dniem:)
Axxx
"Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec spogląda na palec"
Avatar użytkownika
bonemachine
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 01.03.2009 12:14

Re: "Pani" czytam dla Pani

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.03.2009 14:05

Bardzo dziękuje , choć i tam, muszę łagodzić swoje sądy, na prośbę Redakcji. Ale pisanie dla PANI jest dla mnie bardzo miłe. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja