urocza Maria Seweryn

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

urocza Maria Seweryn

Postprzez prague Wt, 03.03.2009 11:00

Pani Krystyno,

wczoraj miałam niesamowitą przyjemność i okazję uczestniczenia jako widz w spektaklu Pani teatru, który wystąpił gościnnie ze sztuką DOWÓD... bilet tym razem wygrałam w konkursie, w którym należało dokończyć zdanie: Andrzej Seweryn i Krystyna Janda kojarzą mi sie z... Moim skromnym zdaniem z Państwa uroczą córką Marią Seweryn, czyli jakby to powiedział Jan Englert "mieszanką swoich rodziców"... jedną z barwniejszych postaci polskiego szołbiznesu, chodzącą sprzecznością, bohaterką komiksu... Maria Seweryn niejednokronie wstrząsnęła moim światem, zawstydziła mnie, zmusiła do wypowiedzenia sobie kolejnej wojny... Ona mnie, starą babę, doprowadza do łez, samą tylko rolą... i tak też się stało, tym razem na żywo... czapki z głów, jestem zauroczona Państwa córką, zazdroszczę Warszawiakom możliwości częstego odwiedzania Pani teatru i żałuję, że tak rzadko gości Pani nad morzem...

pozdrawiam cieplutko, życzę wszystkiego dobrego,
Monika
"...wiem, że sprawiam wrażenie nudziary, która tylko siedzi i jest smutna, nie wychodzi z chaty i w ogóle beznadzieja i dół..."
Avatar użytkownika
prague
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt, 03.03.2009 08:00

Re: urocza Maria Seweryn

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.03.2009 14:37

Przekażę Marysi list od Pani za który dziękuję. Zastanowił mnie tekst dołączony do listu, poniżej. No cóż wszystkiego...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja