mam daleko do Warszawy :(

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

mam daleko do Warszawy :(

Postprzez zuzanna6 Śr, 04.03.2009 20:03

Kochana Pani Krystyno

Tak wszyscy chwalą Pani teatr, że chyba pierwszy raz w życiu żałuję, że nie mieszkam w Warszawie. Niech się Pani nie gniewa, ale ze mnie to taka lokalna patriotka, która wiernie kocha swoje Zadupie. Trochę mi daleko do Pani, ale może latem...może czas wymyślić jakąś wycieczkę do stolicy? Czy w lipcu lub sierpniu jest w Pani teatrze jakaś przerwa urlopowa?

Dzięki Bogu w moim Zadupiu są dwa wspaniałe teatry i choć to miasto bez tramwajów, to aktorów też mamy wspaniałych ( pewnie nie jestem obiektywna, bo kocham wielu aktorów). I gościmy wielkie teatry z całej Polski. Jakie to dla nas święto, jak przyjeżdża ktoś znany. Była i Pani u nas kilka razy. Niestety, moja Kochana Pani Krystyno, musze się przyznać bez bicia, na żywo widziałam Panią tylko raz. Tylko raz! To musi być niepojęte dla Warszawiaków i może choć troszeczkę mi współczują. Byłam na Marlenie...to było wspaniałe, cały czas dreszcze po plecach i gęsia skórka. A bilet wklejony do pamiętnika. Jest Pani wyjątkowa!

Serdecznie pozdrawiam, Zuzanna.
Choć już życia psia mać popołudnie
Jest cudnie, jest cudnie...
M.U.
zuzanna6
 
Posty: 192
Dołączył(a): Śr, 18.02.2009 17:10

Re: mam daleko do Warszawy :(

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.03.2009 14:56

NO to to było dawno. Dobrze że zostawiłam dobre wspomnienia. Nawet jak tak zostanie , nie będzie źle. Serdeczne pozdrowienia .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja