Monodram

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Monodram

Postprzez murbanczyk6 Pn, 09.03.2009 18:47

Witam,

Droga Pani Krystyno na wstępie chciałem napisać, że to do dla mnie zaszczyt móc z Panią korespondować i mam nadzieje otrzymać od Pani odpowiedź. Przyznam, że może porywam się z motyką na księżyc ale co mi tam raz się żyje a życie jest od tego żeby brak go garściami i próbować ze wszystkich sił spełniać swoje marzenia. Nawet jeśli to nierealne to nikt mi przynajmniej nie zarzuci bierności. Już piszę w czym rzecz. Nie jestem profesjonalnym aktorem ale jako amator długi czas na scenie grałem oczywiście w teatrze amatorskim. Choć minęło już trochę czasu od moich ostatnich osiągnięć aktorskich to bardzo chciałem do tego powrócić i nawet zacząłem pracować nad monodramem. Próbuje zmierzyć się z tekstem Dostojewskiego a konkretnie z opowiadaniem pt. " Sen śmiesznego człowieka". Wobec tego moje pytanie do Pani czy jeśli zakończyłbym pracę nad tym przedsięwzięciem i chiałbym wystawić swój monodram pokazując go szerszemu gronu to czy mógłbym to zrobić w Panie teatrze. Zdaje sobie sprawę, że pewnie uzna mnie Pani za wariata i może w ogóle nie odpisać ale gdyby mimo wszystko chciała Pani podjąć ze mną współpracę to byłbym wdzięczny.

Z poważaniem
Marcin Urbańczyk
murbanczyk6
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 09.03.2009 18:24

Re: Monodram

Postprzez Krystyna Janda Wt, 10.03.2009 22:22

Niestety mamy więcej propozycji niż dni w życiu scenicznym, i bardzo , bardzo uważam w tej chwili z wprowadzaniem nowych rzeczy. Nasze produkcje są nie grane miesiącami z powodu za dużej ilości tytułów. Pozdrawiam i powodzenia gdzie indziej.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja