Dancing??!!! (re...Magnolia)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dancing??!!! (re...Magnolia)

Postprzez agak Cz, 12.03.2009 00:00

Droga Pani Krystyno,
Przepraszam,że ja tak tutaj do innych,ale Pani na wyjeździe,a Magnolia i niektórzy Fani zaniepokojeni mocno brakiem "Dancingu" w Repertuarze TP...
Dzwoniłam do Teatru Polonia i ten brak wynika TYLKO z problemów,nad którymi już pracują informatycy-taką informację uzyskałam od uroczego Pana,który odebrał telefon...
22.03 "Dancing" jest w Repertuarze!!!

Natomiast...i tu muszę się wyżalić...mnie w tym czasie nie ma w PL...
Tyle mnie omija...i Wrocław,i Dancing(podwójnie,bo PREMIERA PŁYTY też...),i MW w TWiON...
A miało być tak uroczo na tym urlopie,już po 4 godzinach od potwierdzenia wszystkiego-wiedziałam,że powinnam ten wyjazd odwołać...Dlaczego tym razem nie posłuchałam swojej intuicji?! Nie mam pojęcia...

Dla Pani i dla siebie na pocieszenie trochę wiosny znalezionej w sieci...
Pozdrawiam ciepło,Agnieszka

Obrazek

Ps.A tak nawiasem mówiąc nie wiem jak Pani to robi,że WSZYSCY PRACOWNICY TP są mili,cierpliwi,uprzejmi,bardzo pomocni-zawsze!!! to niezwykłe!!!moja znajomośc z Pani Teatrem rozpoczęła się chwilę po kontuzji,więc przychodziłam o kulach- nie było spektaklu,żeby Ktoś nie zapytał,czy nie trzeba mi pomóc...
Właściwie-odpowiem sobie chyba sama...PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY,CZYLI - OD PANI :D
DZIĘKUJĘ i jeszcze raz pozdrawiam,AK
Avatar użytkownika
agak
 
Posty: 349
Dołączył(a): N, 18.05.2008 15:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dancing??!!! (re...Magnolia)

Postprzez Krystyna Janda Cz, 12.03.2009 05:42

Tuszę iż ten miły list przeczytają pracownicy Teatru POLONIA. Dal mnie Oni też są mili nadzwyczajnie i jak przychodzę pytają czy nie trzeba mi pomoc. Trochę pracuje i mam trochę spraw osobistych do załatwienia poza teatrem i takie list stawiają mnie an nogi. Dziekuję. A więc Dancing jest. No to dobrze.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja