poimieninowo...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

poimieninowo...

Postprzez poetka_amatorka So, 14.03.2009 18:09

Droga Pani Krysiu,
Niestety, nie mogłam wczoraj usiąść do komputera i złożyć Pani życzeń. Niemniej, dużo wczoraj o Pani myślałam i stwierdziłam, że jest Pani jedną z niewielu osób "publicznych", że się tak wyrażę, które nie udają, nie zmieniają swojej osobowości w telewizji i mediach. Bardzo Panią za to podziwiam. Nigdy nie jest o pani głośno w portalach plotkarskich itp... Serdecznie Pani tego gratuluję, bo, obserwując inne sławne i czasem nawet poważne osoby, uważam, że bardzo trudno jest być "normalnym" będąc jednocześnie sławnym.
Wracając do tematu listu, chciałabym złożyć Pani jak najszczersze życzenia imieninowe. Niestety spóźnione, ale płynące z całego serca. Ujmę to w krótkich słowach: łaski Bożej i cierpliwości do wszystkiego i wszystkich, których napotka Pani na swojej drodze. Wydaje mi się, że tyle wystarczy. Przecież wiara czyni cuda...
Pozdrawiam
Ewa z Wrocławia
PS Zbyt wysoko oceniła mnie Pani, odpowiadając na moją wiadomość per "pani". Mam tylko 15 lat...
Avatar użytkownika
poetka_amatorka
 
Posty: 64
Dołączył(a): N, 06.01.2008 19:35

Re: poimieninowo...

Postprzez Krystyna Janda N, 15.03.2009 10:00

Pani nie ujmuje a dodaje szacunku. Pozdrawiam Panią i dziękuję za życzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja