Zaproszenie z Łodzi

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zaproszenie z Łodzi

Postprzez amc Śr, 18.03.2009 15:18

Pani Krysiu,

dorwałam scaner w pracy, przesyłam scan Zaproszenia z Łodzi:

Obrazek
Obrazek
rozgięłam je
bo było "książeczką", p. Edward był na przedniej okładce, druga połowa zdjęcia czyli sprzęt na tylnej, napis w środku...

Sądziłam, że Pani wiedziała że zaproszenia były "dostępne" u dyrekcji Teatru Powszechnego w Łodzi...
no nie wiem może były i dostępne gdzie indziej, ale mnie się nigdzie indziej nie udało ich "wytropić".
Z resztą to w sumie moja mama je "wytropiła", ja od 8 lat nie mieszkam w Łodzi, a i rzadko jeżdżę do domu od kiedy zmarła moja babcia -czyli od jakiś 6 lat, a na odległość się trudno "tropi". Z resztą pewnie jak się jest aktorem/operatorem/reżyserem/studentem filmówki to się je po prostu dostało.
Właściwie mogłam zadzwonić do kogoś z mojej rodziny kto pracuje w Muzeum Kinematografii i się dowiedzieć ale jakoś mi to nie zaświtało w głowie, a poza tym jakoś za tą osobą nie przepadam... No więc podsumowując tak czy owak moje pochodzi z Dyrekcji Teatru i scan załączam.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaproszenie z Łodzi

Postprzez Krystyna Janda Cz, 19.03.2009 08:22

Dziękuje. Sala była rzeczywiście mała, wiec może to było konieczne. Nie wiem. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja