Pani Krystyno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pani Krystyno

Postprzez mlena So, 21.03.2009 03:26

z niewyobrażalną radością dołączyłam dzisiaj do społeczności Pani fanklubu choć w zasadzie jestem w nim od lat , odkąd pamiętam zachwycała mnie Pani swoją grą charyzmą intelektem .Mogłabym Panią oglądać , słychać "czytać" bez końca .
Po raz kolejny czytam Pani książkę : "Moja droga B. " i znów wzrusza mnie Pani do łez , sprawia ,że pojawia się uśmiech ,ba nawet gromki śmiech w niektórych momentach .Tak mało ostatnio w moim życiu radości chyba jestem maniakalna pesymistką cierpiąca do tego na bezsenność a wiadomo najczarniejsze myśli przychodzą nocą kiedy siedzę sama w ciemnym pokoju , w ciszy rozmyślając o swoim życiu Dlatego Pani Krystyno chciałam Pani podziękować za każda chwile uśmiechu który pojawia się na mojej twarzy dzięki Pani za każdą łzę wzruszenia każdą dobrą myśl przemykającą przez moją głowę.
Chciałabym tyle Pani napisać ,opowiedzieć ale pewnie niektórzy uznali by mnie tu za wariatkę :) więc oszczędzę im i Pani swoich wypocin
Pani Krystyno ściskam Panią z całego serca
mlena
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 21.03.2009 02:43

Re: Pani Krystyno

Postprzez Krystyna Janda So, 21.03.2009 10:34

Oh, jest mi tak miło....sprawić komuś chwile radości, wywołać uśmiech, to tak wiele...Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja