Ta szkoła ! ;)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ta szkoła ! ;)

Postprzez banalna Pt, 03.04.2009 16:32

Dzień dobry Pani Krystyno !


Piękna pogoda, słoneczko, ciepło, aż żal siedzieć w domu, nie wspominając o szkole...
Nawet nie wie Pani jak tam może być stresująco... albo wie Pani ? Zresztą nie wiem. W każdym razie bardzo... A nauki tyle, że biedny uczeń to czasem nie wie jak się nazywa...na szczęście są indentyfikatory, więc jak ktoś sobie zapomni to jest 'ocalony'. Kartkówki, pytanie, spradziany...Ale są też pozytywne strony, jest śmiesznie :wink: ! Dzisiaj np Pani od biologii próbując nam zapowiedzieć sprawdzian dowiedziała się, że sprawdzian odbyć się w tym terminie nie może gdyż...-jak to wymyślił jeden ' inteligent'- " jedziemy na kulig" przy temperaturze 20 stopni... :mrgreen: A żeby Pani czasem słyszała jakie niektórzy 'śmieszności; wypisują na sprawdzianach to się w głowie nie mieści. Ostatnio nauczycielka po ocenieniu sprawdzianów stwierdziła, że jak tak dalej pójdzie to 'poda się do dymisji' i zacytowała parę 'przeinteligentnych' wypowiedzi. Dla przykładu w zadaniu, w którym pisze aby podać datę 1 konstytucji II Rzeczpospolitej niektórzy piszą kilka dat, a Pani ma wybrać właściwą :D W ogóle strasznie zabawnie czasem bywa, ale już najbardziej gdy uczeń po 10 upomnieniu nauczyciela dostaje uwagę i natychmiast ze łzami w oczach, trzęsącym się podbrudkiem i złamanym głosem błaga nauczyciela na kolanach, żeby tej uwagi nie wpisywał, bo dzisiaj jest wywiadówka. :lol:

No, ale kończę to swoje pisanie i pozdrawiam ciepło ;)
Nie powiem, że z ławki szkolnej, ale ledwo żywa po wyczerpującym dniu w szkole :)
Prawdziwy artysta nie posiada dumy.Widzi on,że sztuka nie ma granic,czuje, jak bardzo daleki jest od swego celu i podczas gdy inni podziwiają go,on sam boleje nad tym,że nie dotarł jeszcze do tego punktu,który ukazuje mu się w oddali,jak światło słońca.
Avatar użytkownika
banalna
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pt, 27.02.2009 22:08
Lokalizacja: Skąd? Z nienacka...

Re: Ta szkoła ! ;)

Postprzez Krystyna Janda So, 04.04.2009 06:42

Ja byłam ostatnio kilka razy wieczorami w rożnych teatrach , też się podam do dymisji. Ja nic z kolei nie rozumiem.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja