troska

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

troska

Postprzez ula73 Wt, 07.04.2009 09:44

Pani Krystyno,
Czy bada się Pani regularnie? proszę o siebie dbać,nie zapominać o corocznych badaniach kobiecych.
Proszę mi wybaczyć śmiałość w tym osobistym pytaniu ale wczoraj właśnie miała miejsce taka sytuacja,poszłam do lekarza od kobiet na badania kontrolne,przede mną do gabinetu weszła kobieta,była bardzo długo i wyszła cała zapłakana i wierzy mi Pani jestem pewna,że nie płakała ze szczęścia,zrobiło się zamieszanie bo Pani źle sie poczuła,mdlała i wszystie oczekujące zdenerwowałyśmy się okropnie,powiedziałam lekarzowi,że jestem zdenerwowana a on mi odpowiedział "że wszyscy się zdenerwowaliśmy ,bo jak on jest tyle lat lekarzem to jeszcze czegoś takiego nie widział".
Teraz od wczoraj cały czas myślę o tej kobiecie,szukam odpowiedzi na pytania,dlaczego tak się zaniedbała?,
czy ktoś inny przeoczył jej problem? nie wiem ,myślę po prostu o niej,o nas kobietach w ogóle i nic nie mogę w pracy zrobić bo to nie daje mi spokoju.
Pozdrawiam serdecznie
Ula Papiór
ula73
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pn, 23.02.2009 13:03

Re: troska

Postprzez Krystyna Janda Śr, 08.04.2009 06:16

Tak, badam się regularnie co pól roku gruntownie , a zdarza mi się wpaść do laboratorium i częściej... Dobrych Świat.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja