Strzelec

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Strzelec

Postprzez kasia.magda Śr, 08.04.2009 06:12

Dzień dobry Pani Krystyno-jak ja Panią kocham za wszystko...za to,że Pani jest,za książki,felietony,za Pani role,za teatr,za płyty,zdjęcia,które Pani robi.Za rady,których udziela i od których trzyma się daleko.Dziękuję Pani,że nie jest Pani połanką,senatorką-co 3 dni w innej partii.Kocham Panią,bo jest Pani Mamą i Babcią i wie,co to troska o dzieci.Kocham Panią za Pani Dom w Milanówku-to dzięki Pani ten dom ma taki "klimat'.I kocham Panią za to,że zawsze mówi Pani dobrze o Ś.P.Mężu.Kocham Panią za to,że Jest Pani tak wielką Aktorką,Artystką-a poświęca swój czas,by tu z nami być,by każdemu odpisać choć kilka słów DZIiĘKUJĘ!!!

Zauważyłam,że w ogóle zodiakalne Strzelce są bardzo pracowite,optymistyczne,inteligentne,odważne i harde.

Ostatnio spotkałam kuzynkę{też Strzelca}.Było rano,słonecznie,pięknie-byłam szczęśliwa,że mogłam iść sama na zakupy,choć na chwilę odpocząć od dzieci.Idę i patrzę :Iwona.
-Cześć Iwona-mówię.Co u Ciebie słychać?
-Smutno...
-A co się stało?
-Nie mam z kim wypić kawy...


Pani Krystyno-ja zgłupiałam do reszty.Dla mnie jedynymi powodami do smutku są;śmierć wojna ,choroba,utrata domu i utrata pracy.Toć to rozkosz dla ducha-zaparzyć sobie filiżankę kawy,spotkać się tu z Panią.Dzięki Pani Dzienniku i Forum codziennie pamiętam o "Pajacyku"-a dzięki temu,tylko klikając"nakarmiłam "setki niedożywionych dzieci.Gdyby nie Pani nie włączałabym w ogóle komputera...Dziękuję...

Moja Siostra skończyła kurs astrologii i mówi,że podobno Strzelce żle czują się w towarzystwie Raka{ ja Rak}.Nie wierzę w to-mój Ojciec-hardy Stzelec jest moją bratnią duszą....

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych dla Pani i Rodziny!!!
Dobrych Świąt dla Forumowiczów.Wszystkiego dobrego...
kasia.magda
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz, 04.12.2008 06:07

Re: Strzelec

Postprzez Krystyna Janda Śr, 08.04.2009 06:44

Jeden z moich synów to Rak, mój ojciec był Rakiem...Smacznej kawy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja