Znalazłam się

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Znalazłam się

Postprzez Marzenna Cz, 09.04.2009 07:50

Nie wiedziałam (to znaczy, coś tam słyszałam) – że jest takie miejsce w sieci, jak to, tu. „Takie” – to znaczy: między ziemią (osobiście nic do niej nie mam) a niebem (też osobiście nie żywię urazy) - niby stąpamy twardo po ziemi, zaczepiając głową o chmury – ale całe nasze wewnętrzne ja trwa w tym właśnie „pomiędzy”. Szukam odpowiedniego określenia…. dobra! inaczej…. jestem tak zachłyśnięta słowem jakie tu czytam, tak pogłaskana melodyjnymi zdaniami, tu nawet listy, proza – same się śpiewają…
Jak ja się cieszę, że tu trafiłam! Teraz każdy dzień zaczynam od lektury FORUM. Twórczość, korespondencja i inne... Nie pasuje do mojego świata, ja się doskonale odnajduje w tutejszych klimatach… wiem, wiem że spotkam Was w normalnym świecie, ale na ulicy nikt się nie odzywa…mieszkam w mieście które z szeroko pojętą kulturą niewiele ma wspólnego i tak bardzo tęsknie…takie to niesprawiedliwe.
Wczoraj byłam u lekarza i powiedział : już czas zawrócić – już czas realizować siebie…
zasadniczo zgadzam się, ale nie dał żadnej recepty, gdzie ja to mogę kupić? no gdzie??
To poczytam sobie, powdycham tutejszy jod :)
Dziękuję Pani Krystyno, właściwie za wszystko...

mama, babacia, ale nie żona i nie kochanka (może to źle a może dobrze) samotna, podpuszczona, rozżalona, pełna nadzieii - ja
Marzenna
 
Posty: 42
Dołączył(a): Wt, 07.04.2009 06:50

Re: Znalazłam się

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.04.2009 14:25

Wszystko znam i rozumiem, ale podpuszczona?
Dzikiej samorealizacji życzę odrodzenia wszelkich chęci...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja