Podziękowania i życzenia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Podziękowania i życzenia

Postprzez zuzanna6 Cz, 09.04.2009 08:52

Pani Krystyno, rozbawiła mnie pani wypowiedź w Dzienniku: „Wiosna jak cholera”. Hi hi hi, muszę przyznać, że tak jak zima zaskakuje drogowców, tak i mnie zaskoczyła ta wiosna. Miałam problem z nagłym przeskoczeniem z futerka w sweterek...letnie rzeczy gdzieś zaniechane w szafach...Wieczorem nie przemyślałam...a rano przez brak koncepcji stroju mogłam spóźnić się do pracy. :)

Serdecznie dziękuję za odpowiedzi na listy. Nudzę w nich czasami, bo to taka egoistyczna chęć powiedzenia wszystkiego o sobie, bez krytycznego podejścia, czy da się to czytać, czy nie. I kompletny brak umiejętności uściślania myśli. Taka osobista, szczera chwila bycia z Panią, a zarazem jedyna możliwość kontaktu. Dziękuję za cierpliwość i niepowtarzalny szacunek do fanów. Zgodnie z Pani życzeniem pozdrowiłam mamę, przyjaciółkę i umyte okna. :)

W okresie przedświątecznym szalejemy z dzieciakami w wykonywaniu ozdób wielkanocnych. Stroiki, koszyczki, zajączki i oczywiście pisanki. I nic nie szkodzi, że klasa stała się kramem jarmarcznym, barwnym w te wszystkie ozdoby, najważniejsza była radość tworzenia i podtrzymywanie naszych cudownych polskich tradycji. W domu już od dawna nie chce mi się w to wszystko bawić...jest tyle gotowych ozdób..za to „wyżywam” się w pracy.
Kochana Pani Krystyno, życzę spokojnych i zdrowych świąt Pani, całej rodzinie, przyjaciołom i wszystkim tu piszącym. Niech nam wszystkim sprzyja cieplutka wiosna, niech budzi w nas podziw każdy kwitnący kwiatek. Od codzienności niech oderwie śpiew skowronka. Poddajmy się tajemnicy świąt i niech nas cieszą kolorowe pisanki, radosne kurczaczki, zajączki, baranki...

Zuzanna
Choć już życia psia mać popołudnie
Jest cudnie, jest cudnie...
M.U.
zuzanna6
 
Posty: 192
Dołączył(a): Śr, 18.02.2009 17:10

Re: Podziękowania i życzenia

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.04.2009 14:27

My dziś też malujemy i się bawimy ...baranów nie jemy...Próbujemy być radośni. Dobrych Świąt. Wesołych.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja