stefanIA :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

stefanIA :)

Postprzez nat So, 18.04.2009 13:14

Ach, zapomniałam odpowiedzieć w imieniu Stefana czy nie było zimno na balkonie :) Stefana...no właśnie. I tu jest problem, bo rok temu okazało się, że Stefan jest Stefanią... Pewnie bym się nigdy nie domyśliła, ba! Nawet bym się nad tym nie zastanawiała - w końcu sprzedano mi go, tfu - ją, jako chłopczyka. Ale któregoś dnia w klatce znalazłam...jajeczko. W ubiegłym roku zniosła 12, w tym "tylko" 8.
Do dzisiaj mnie to zjawisko fascynuje. No ale ponoć 'tak mają'. Niesamowity jest ten cały proces przygotowywania się jej do znoszenia, próby wicia gniazdka gdziekolwiek i z czegokolwiek, to bezproduktywne wysiadywanie... Czyli czasem 'bywam' ornitologiem.
A co do chłodu i wiatru na balkonie, to chyba nad tym panuję. Wychodne ma tylko jak jest ciepło, a kiedy wieje to stoi w osłoniętym miejscu. Jakieś tam doświadczenie jest, w końcu poprzednika Stefki, Kubę - czyli tym razem faceta z krwi i kości, miałam przez 12 lat... Rekordzista.
Dziewczyna mnie dzisiaj rozczuliła kiedy nie chcąc wejść z powrotem do klatki schroniła się 'u Pani' :)
Obrazek
Dawno już nie buszowała po stojaku z płytami, więc najwyraźniej jej też Dancing przypadł do gustu. Zawsze robi Pani chórki, co niekoniecznie mnie cieszy kiedy stara się przekrzyczeć, ale z reguły poprzestaje na akompaniamencie. Widocznie gwarki słuchają Callas, a papugi Jandy :)
Pozdrawiamy obie,
N. i S.
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: stefanIA :)

Postprzez Krystyna Janda N, 19.04.2009 06:02

Ukłony dla Pani pozdrowienia dla Stefana(ii)
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja