wiedźma

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wiedźma

Postprzez ula73 Wt, 21.04.2009 14:21

Pani Krystyno,
Chyba jestem "wiedźmą", jak wysiadałam z pociągu na mojej stacji ,już przy samych drzwiach popchnął mnie młody mężczyzna żeby tylko wysiąść przede mną , źle wymierzył odległość i wpadł (pionowo dosłownie) między pociąg a peron, odbił się od ziemi i szybko wyskoczył na peron,trwało to ułamek sekundy. Przestraszyłam się mocno bo przed chwilą pomyślałam,wpadniesz pod pociag człowieku jak sie będziesz tak śpieszył i wpadł,o matko!!!
Kiedyś znowu widziałam jak idzie chodnikiem ojciec z małym dzieckiem i patrzyłam na niego ,kiedy zauważy ,że dziecko się od niego odłączyło i zanim obrało kierunek ja już wiedziałam gdzie ono idzie,na ulicę ,do samochodów oczywiście.A jak ma się coś wydarzyć złego to mam taki niepokój w sobie,nosi mnie,moja rodzina już wie,że coś sie zdarzy,boją się tego mojego zachowania,ja też sie boję bo to nie znane mi,niepojęte.Czy myśli Pani,że to tylko instynkt?,proszę powiedzieć,że tak.

A tak na marginesie,obserwuję media jak podchodzą do "Tataraku" a właściwie do Pani ,w nim, monologu i nie podoba mi się to.Najładniej i najdelikatniej i ze zrozumieniem rozmawiał z Panią ,Pan Tomasz Lis.
A co tu zadawać pytania ,miała Pani taką potrzebę i już.Ja to rozumiem.

pozdrawiam
ula papiór
ula73
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pn, 23.02.2009 13:03

Re: wiedźma

Postprzez Krystyna Janda Wt, 21.04.2009 22:58

Intuicja. To intuicja. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja