Kubek gratis!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kubek gratis!

Postprzez ania1323 Pt, 15.05.2009 07:56

Dzień dobry Pani Krystyno,

.. no i odprowadziłam to moje dorosłe dziecię na dworzec, zapakowane po uszy w zapas ubrań, stosy książek, nadziei i tęsknot..

Zaparzyłam sobie kawę, usiadłam na kanapie i napajam się tą krótką chwilą przed rozpoczynającym się kolejnym ciężkim dniem pracy.

A tak popijając ten ulubiony, poranny napój przypomniała mi się pewna reklama „biurkowego ekspresu do kawy”, której treść przysłała mi niedawno koleżanka z pracy.
Jest to autentyczny tekst ze strony WWW pewnej instytucji finansowej, która w internetowym sklepiku
z gadżetami oferuje swoim pracownikom i klientom przeróżne urządzenia codziennego użytku.

Reklama jest niesamowita, jestem pełna podziwu dla pomysłowości jej autorów! A jak mi nastrój poprawiła!


"Biurkowy ekspres do kawy ( 79234997 )

Co łączy Starsky'ego i Hutcha, Nielsa i Frasiera oraz całą obsadę serialu "Przyjaciele"?
Rzecz jasna miłość do kawy!
Ten stymulujący intelekt napój jest u szczytu popularności w naszym pracocholicznym społeczeństwie, a jego umiejętności w odstraszaniu snu są poniekąd udowodnione. Bez kawy stanęłaby cała światowa gospodarka. Być może dlatego właśnie napój ten uważany jest za czołową światową (legalną rzecz jasna) substancję stymulującą.

Ale należy spojrzeć prawdzie w oczy: tylko kawa najwyższej jakości zadowoli prawdziwych smakoszy. Co prawda zwykły kubek rozpuszczalnej jest sympatyczny, ale jeśli chodzi o jakość i smak nic nie dorówna kawie z ekspresu. Niestety tak się składa, ze rozkoszowanie się tym szlachetnym napitkiem w pracy może być dosyć trudne i uciążliwe: czynisz zaledwie kilka kroków w stronę biurowej kuchni a nagle KAŻDY ma ochotę na kubek kawy, ale nikt nie ma czasu na jej przyrządzenie. Na takie właśnie okazje polecamy nasz nowy, kompaktowy, wolny od fusów Mini ekspres do kawy.

To sprytne urządzenie pozwala na robienie własnej kawy bez konieczności opuszczania stanowiska pracy (naturalnie musisz zaopatrzyć się w butelkę wody mineralnej i mieloną kawę). Zapomnij o tandetnych cyfrowych ramkach na zdjęcia, które niepotrzebnie zajmują miejsce na Twoim biurku - nasz ekspres jest w swojej dziedzinie mistrzem i wyróżnia się prostym, estetycznym i bardzo eleganckim wyglądem.

Koniec z wycieczkami do biurowej kuchni! Po prostu podłącz to niezwykłe cacko do prądu, poczekaj chwilkę a będziesz miał tyle pysznej kawy, że nie będziesz mógł podzielić się nią ze wszystkimi kolegami w biurze.
Ekspres jest całkowicie przenośny, zajmuje mało miejsca i poza swoim praktycznym zastosowaniem, stanowi elegancką ozdobę Twojego stanowiska pracy. Czarny kubek gratis."




"ekspres wolny od fusów.." - rewelacja! Uśmiechniętego dnia Pani Krysiu!


Ania
Jeśli Bóg istnieje, wieczorami przechadza się po teatrze..
Avatar użytkownika
ania1323
 
Posty: 4381
Dołączył(a): Śr, 29.04.2009 21:05

Re: Kubek gratis!

Postprzez Krystyna Janda So, 16.05.2009 11:32

I ja się uśmiecham do pani popijając kawę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron