w drodze na "bal"..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

w drodze na "bal"..

Postprzez ania1323 Pt, 05.06.2009 18:26

Droga Pani Krystyno,

nie znoszę kobiet za kierownicą, mam już dość! Denerwują mnie okropnie!
Jedzie sobie taka i nagle nie wiadomo dlaczego zajeżdża ci drogę. Jakby nie znała podstawowych zasad ruchu drogowego, kto jej dał prawo jazdy?!
Na spacer się wybrała.., a cały świat wokół niej się kręci, marzycielka jedna, królowa szos!
O czym ona myśli ?!
Nigdy nie zrozumiem kobiet na drodze, a zresztą po co ja się w ogóle denerwuje..


Tak, w wolnym tłumaczeniu, rzucił mi dzisiaj w twarz pewien Pan, któremu niechcący zajechałam drogę, ale nie groźnie. Tylko powiedział to.. powiedzmy, bardziej konkretnie:

K.... ! Jak jedziesz ty dzi... !
Myślisz, że jak k.... masz prawo jazdy, to jesteś k.... gwiazdą na drodze?!
O czym ty myślisz, k.... jedna! Dzi... pier...... !
Zresztą, ch.. by to wszystko strzelił..



Proszę Pana, gdyby Pan wiedział o czym myśli kobieta gdy szykuje się w podróż na wielki bal..
Ileż to drgań serca, ile cudownego niepokoju. Ile myśli kłębiących się w głowie, ulotnych wspomnień czułych dotyków..
Żeby tak jeszcze raz przez chwilę zawirował świat i poniósł tam gdzie zmierzch miesza się ze świtem,
a księżyc wita słońce w czyiś ramionach..
Ach, proszę Pana, gdyby Pan to tylko wiedział..



Do zobaczenia Pani Krysiu na jutrzejszym „Dancingu”..


Ania - kierowca od ponad 20 lat..
Jeśli Bóg istnieje, wieczorami przechadza się po teatrze..
Avatar użytkownika
ania1323
 
Posty: 4381
Dołączył(a): Śr, 29.04.2009 21:05

Re: w drodze na "bal"..

Postprzez Krystyna Janda So, 06.06.2009 07:29

Tak, to mi przypomina, dziś w AT jedna ze studentem opowiedziała mi że wdziała parę nastolatków. Chłopak szedł z dziewczyną , ona milczała , on mówił; P....ch....w d....i p.....i....k jak p....k.... jedna w d....zap..... i tak to trwało. Podeszli do rowerów które mieli zaparkowane przy drzewie . Wsiedli na nie, i wtedy dziewczyna zapytała : - Remigiuszu, czy jedziemy coś zjeść?
Pozdrowienia .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja