Łódź 20 czerwca - wieczór w pałacowych ogrodach

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Łódź 20 czerwca - wieczór w pałacowych ogrodach

Postprzez Nessarose Pn, 15.06.2009 11:28

Pamiętam, że gdzieś tutaj był wątek o tym koncercie ale w żaden sposób znaleźć go nie mogę, więc wnioskuję że wybył... i wznawiam. Jeśli to jakieś forumowe faux pas to proszę o wyrozumiałą pobłażliwość bo jestem tu bardzo nowa.

Ale chciałam dać gdzieś ujście mojej ekscytacji. Pani Krystyno - odliczam dni do soboty i cieszę się z tego koncertu ogromnie! Szczególnie, że powoli traciłam nadzieję że "Piosenki z Teatru" przyjadą do Łodzi. A tu taka niespodzianka. I do tego w pierwszy wieczór moich wakacji - w piątek zdaję ostatni egzamin. Uczyć się do niego nie mogę z rozemocjonowania. Kupiłam sobie nową, czerwoną sukienkę na te okazję i reklamuję wydarzenie wśród znajomych i wśród nieznajomych nawet.
Żebym się tylko nie rozpadła na drobne kawałeczki przy okazji "Na zakręcie" albo przy "Jak to było" - w szczególności... znajomy mówił, że "Jak to było" wybrzmiało na ostatnim wrocławskim koncercie... zawsze coś mną szarpie w środku gdy słucham piosenek z "Kobiety zawiedzionej" na płycie... Mam nadzieje że nie rozszarpie mnie w trakcie słuchania na żywo.

Ktoś z forumowiczów będzie w sobotę?
Avatar użytkownika
Nessarose
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn, 15.06.2009 10:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź 20 czerwca - wieczór w pałacowych ogrodach

Postprzez Krystyna Janda Pn, 15.06.2009 14:52

Do zobaczenia. Oby się podobało.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron