Legnica raz jeszcze

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Legnica raz jeszcze

Postprzez Nadia_ Cz, 25.06.2009 10:42

Moja Ulubiona Pani Krysiu,

ja jeszcze do Pani recitalu w Legnicy powrócę, znalazłam taki filmik z jego kilkoma pierwszymi minutami:

http://video.lca.pl/video,1245365092,Kr ... gnicy.html

Uwielbiam opowiadane przez Panią anegdoty, posiada Pani ogromny, niekwestionowany talent komiczny. I bardzo Panią cenię za ten dystans do siebie. Cieszę się także, że opowiada Pani o Pani Agnieszce Osieckiej, to takie niesamowicie ważne, żeby cały czas ktoś Ją wspominał, cały czas ktoś o Niej mówił, cały czas ktoś wzbudzał w innych pamięć o Niej... "Sama chciała" w Pani wykonaniu - przepiękne! To ogromna radość, choć taką namiastkę tego koncertu odnaleźć.

PS. Muszę uważać, żeby niczego nie jeść i nie pić, gdy czytam Korespondencję. Dzisiejsza Pani odpowiedź na jeden z listów: Z Shirley nie ma problemu...ona się drze jak opętana wywołała u mnie niekontrolowany wybuch śmiechu.

Pozdrawiam Panią najcieplej,
Nadia
Nadia_
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt, 10.08.2007 10:42
Lokalizacja: Kraków/Bydgoszcz

Re: Legnica raz jeszcze

Postprzez Krystyna Janda Pt, 26.06.2009 18:22

Bardzo dziękuję. Najserdeczniej pozdrawiam. Ja zalałam wielokrotnie klawiaturę rożnymi płynami, najgorzej było z kisielem w postaci płynnej i laptopem . Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron