Ksztalt DUSZY , co ma znaczenie.................

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ksztalt DUSZY , co ma znaczenie.................

Postprzez Czupurka Wt, 30.06.2009 23:16

Ksztalt DUSZY , co ma znaczenie.................

Pozdrawiam serdecznie Pani Krystyno.

Moj Boze nigdy w zyciu nie pisalam do zadnych mediow ani takze do tak slawnych osob jak Pani.
Nie wiem jakich slow nawet powinnam uzyc , przy tych wszystkich jakie Pani juz chyba otrzymala.Nie jestem pewna czy yw Polce jest druga osoba , ktora ma na swym koncie taka liste nagrod, komplementow, zachwytow etc. Ale nie o tym chcialam.
Caly czas zastanawiam jak to sie stalo ze od kilku miesiecy nieustannie wewnetrzna potrzeba pchala mnie aby podziekowac Pani za pani istnienie ( ..... hihi albo Pani MAMIE).
Przy swojej dyslekcji i dysortografi nigdy nie bylam mocna w opisywaniuu swoich uczuc i przemyslen .
Mam sporo lat 55 i czasem zastanawiam sie juz nad swoim zyciem . Co mialo na nie wplyw , kto i czy dla kogokolwiek bylam na tyle wazna aby mnie zapamietal ( po za moimi dziecmi oczywiscie)

Wiem napewno ze na moje mial wplyw Pani istnienie ; Pani osoba i jej osobowosc , postrzegania swiata , role , Pani jezyk jakim Pani pisze etc. i za to chcialm podziekowac.

Czupurka

PS. Przepraszam za brak kilku polskich liter ale jestem zbyt "leniwa"aby zmieniac to na mojej irlandzkiej klawiaturze.

Czy jest cokolwiek czego mozna jeszcze Pani zyczyc ???
Ze swej strony standartowo - SPELNIENIA MARZEN!!!
Czupurka
Avatar użytkownika
Czupurka
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt, 30.06.2009 22:42
Lokalizacja: Dublin , Irlandi

Re: Ksztalt DUSZY , co ma znaczenie.................

Postprzez Krystyna Janda Śr, 01.07.2009 17:49

Podoba mi się że podpisuje się Pani Czupurka. Mnie trzeba życzyć zdrowia. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja