dowód niezawiedzionych nadziei...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dowód niezawiedzionych nadziei...

Postprzez Magnolia Śr, 01.07.2009 22:46

Kochana Pani Krysiu,
właśnie wróciłam z Teatru... (z miejsca, w którym czuję się jak w domu... Bo oprócz aspektów artystycznych są to mury, które znam już chyba jak własną kieszeń, pracownicy Teatru są wyjątkowo uprzejmi, zwłaszcza pani Magda Kłosińska i pani Alicja... A w bufecie serwowane są - pyszna kawa oraz wspaniałe ciastka....) i chciałabym krótko podzielić się wrażeniami....

Napisała mi Pani ostatnio.... z nadzieja że nie zawiedziemy nadziei...
Oświadczam, że DOWÓD jest tym dowodem niezawiedzionych nadziei...
Widziałam już trochę spektakli w Polonii, nie wszystkie jednak, ale powoli nadrabiam niemożności czas...
Ale DOWÓD przypieczętował wszystko. Jest fenomenalny! Ten temat... Czytałam dawno o tej sztuce i wiedziałam, że muszę ją zobaczyć. Stało się tak, że dopiero teraz... Oczywiście moje wyobrażenie o spektaklu było zupełnie inne.. Stąd pewnie moje "porażenie". I p. Marysia... moje kolejne dla Niej ukłony, dla tej roli wyjątkowo! Jak pojawiła się na scenie usłyszałam głos obok: "O Marysia!" :)

Teraz już mam pewność... już mogę zawsze, w ciemno... bo wiem, że Pani Teatr prezentuje "sobą" najwyższy poziom, wartość ogromną. Dziękuję!

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w tym pięknym świecie... w Teatrze Polonia!

I tak w poniedziałek, 6-go lipca zobaczę PANIĄ Z BIRMY... :-)

Kłaniam się, Klaudia W.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: dowód niezawiedzionych nadziei...

Postprzez Krystyna Janda So, 04.07.2009 07:12

Bardzo Pani dziękuję. Przekażę aktorom wrażenia Pani.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron