No i już po wszystkim....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

No i już po wszystkim....

Postprzez Julita89 Cz, 02.07.2009 23:41

Dobry wieczór / Dzień dobry Pani Krysiu!
Cieszę się, że premiera "Pani z Birmy" wypadła pomyślnie. Wspaniale bylo tutaj czytać o przeżyciach widzów, ich reakcjach, jak wiele refleksji te spektakl wzbudził... Postaram się dotrzeć na niego w miare moliwości, zwłaszcza, że tematyka dla mnie bardzo ważna.
Początek wakacji, nareszcie, dobrnęłam do końca tych egzaminów... Wszystko pięknie, ale jak można się aż tak rozleniwić już na początku tego wolnego, żeby "Białą bluzkę" przegapić w TV?! No trudno... Jakiś czas temu czytałam ją kilka razy. No ale to przecież nie to samo...
Ja odcięta przez ostatni tydzień od świata z powodu złośliwości komputera, napadana przez różne myśli po ostatnich nawałnicach w Warszawie dzwoniłam do przyjaciółki czy uszła z życiem, bo nigdy nie wiadomo co by ją spotkało np. w drodze z pracy i myślałam jak mój ulubiony Teatr. No to przyjaciółka tak wystawiła moje nerwy na próbę, że gdy zapytałam ją ,,A jak śródmieście...?" (ona wie o co w domyśle chodzi)odpowiedziała: ,,Hmmm śródmieście...? No nie wiem, nie wiem :wink: ". Cóż... Tak, bardzo się lubimy :lol: Na szczęście Pani tu napisala, że z Teatrem cudem wszystko w porządku. No to ufff!
Wiem, że w te wakacje Pani mocno zapracowana, więc życzę, aby się wszystko powiodło.
A mnie co pozostaje? Czekać cierpliwie na koniec lipca, gdy zobaczę Panią w "Boskiej!" Czekam bardzo, bardzo... a do tego czasu pewnie znów zakopię się w Pani książkach, o filmach nie wspomnę :D i wreszcie mogę sobie pozwolić na dalsze poszukiwanie straconego czasu z Proustem.
Przesyłam Pani najserdeczniejsze pozdrowienia z południa!
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: No i już po wszystkim....

Postprzez Krystyna Janda So, 04.07.2009 08:15

Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron