Pierwszy list

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pierwszy list

Postprzez ewcia1991 Pt, 10.07.2009 12:44

Witam Pani Krysiu,

Już dawno chciałam napisać ten list,ale trochę się bałam. Dopiero Ktoś,kogo poznałam na tym forum namówił mnie do stworzenia go. Choć wspaniałe filmy z Pani udziałem powstają już wiele lat,ja dopiero niedawno "odkryłam"Pani dzieła. I czuję się jak nowonarodzona. Ten mój zastój filmowy jest pewnie spowodowany moim wiekiem,jeszcze może niezbyt poważnym. Po zakończeniu wakacji czeka mnie trudny okres. Klasa maturalna i wiele obaw choćby związanych ze zdawaniem obowiązkowej matematyki. I bardzo się cieszę,że właśnie teraz poznaję Panią i Pani filmy. Umożliwiają mi one przemyślenie pewnych rzeczy,a Pani osoba daje mi siłę i chęć do pracy,przekonuje,że kiedy się czegoś naprawdę chce to można to osiągnąć. Gratuluję wszystkich sukcesów,a przede wszystkim ostatniego filmu- "TATARAKU" bo to od niego wszystko się zaczęło i mam nadzieję będzie trwać bardzo długo bo z Pani siłą i osobą jest łatwiej. Żałuję tylko,że mieszkam w Krakowie (choć to wspaniałe miasto) i tak daleko mam do Warszawy i Polonii,ale i na to znajdą się sposoby. A jak narazie mam nadzieję,że listy do Pani zastąpią choć po części tę pustkę.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w związku z dzisiejszą premierą.
Ewa
kiedy ludziom jest tak dobrze,nie można o tym zapominać
ewcia1991
 
Posty: 192
Dołączył(a): Wt, 19.05.2009 17:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Pierwszy list

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.07.2009 13:49

Serdecznie panią witam. Wszystkiego dobrego an wakacyjne miesiące, a potem dobrego roku maturalnego. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja