Niezwykłe to miejsce

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Niezwykłe to miejsce

Postprzez minka Pt, 10.07.2009 23:13

Niezwykła jest Pani i niezwykli są ludzie, którzy myślą, czytają i piszą na tym forum.Cieszę się , że przynależę do tej społeczności. Mój wnuk skończył dziś dwa lata. To śliczny ,wrażliwy mały człowiek.Lubi książeczki i czas spędzony z nim przy czytaniu to dla mnie frajda. Na urodziny podarowałam mu taczkę , a w niej kilka książek. Czekając na gości już musiałam mu czytać. Dobrze , że moja rodzina podwyższa średnią krajową w czytelnictwie.Życie bez książek- niemożliwe dla mnie. Teraz mieszkam na wsi i z tzw. tubylców znam jedną czytającą osobę. Ja sama korzystam z biblioteki we Wrocławiu, gdzie mieszkałam gminna jest niestety słabo zaopatrzona. Szczególnie lubię czytać książki o losach kobiet w ich własnych krajach lub w krajach gdzie wyjechały za "głosem serca". Tak poznałam Chiny, kraje islamu, Afrykę, a teraz Kubę. Polecam książkę "To właśnie Kuba" autorstwa Lea Aschkenas. Na Kubę od zawsze chciałam lecieć, teraz to będę zmieniała w czyn.Teraz biorę książkę i pomykam czytać. Cudowności życzę.
minka
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn, 04.05.2009 15:43

Re: Niezwykłe to miejsce

Postprzez Krystyna Janda N, 12.07.2009 09:33

Tak książka to niezwykła podróż. Ale wielu nie może się skupić i głowę ma nie do tego. No cóż brak nawyku i pozytywnych doświadczeń. To mnie rozśmiesza zawsze, te pozytywne doświadczenia. W teatrze i podczas spotkań ze sztukę. Co to znaczy pozytywne? W tym wypadku. Ciekawe. Ukłony dla Zaczytanej.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja