Gdańsk raz jeszcze

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Gdańsk raz jeszcze

Postprzez Nadia_ Pn, 13.07.2009 19:38

Moja Ulubiona Pani Krysiu,

pozwolę sobie jeszcze powrócić do wczorajszego wieczoru na Wybrzeżu. Widziałam w teatrze panią Joannę Senyszyn, co mnie bardzo ucieszyło, bo utwierdziłam się w przekonaniu, że dobrze oddałam swój głos w wyborach do Europarlamentu. Ponieważ w Europie może mnie reprezentować tylko ktoś, kto ceni Panią tak, jak ja. :)

Stałam się także szczęśliwą posiadaczką Pani "Rozmów z dziećmi". Właściwie to wyszłam na przerwę z zamiarem kupienia programu, ale pan, który sprzedawał, z uśmiechem zapytał: "A może na coś jeszcze się pani skusi?", podsuwając mi "Rozmowy z dziećmi" właśnie i dodając: "Z autografem!". I cóż... Tak mnie rozczulił ten Pani podpis na pierwszej stronie, że no po prostu musiałam kupić tę książkę! Pozbywając się tym samym całej gotówki z portfela, ale co tam, dla Pani warto! :)

A ja cały czas myślami i sercem z Panią, w teatrze...

Do zobaczenia w środę na "Shirley", już odliczam godziny!

Życzę Pani najserdeczniej, jak umiem, żeby zdołała Pani choć troszeczkę odpocząć po tym ciężkim tygodniu. Dużo siły i dużo zdrowia. Proszę o siebie dbać...

Nadia
Nadia_
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt, 10.08.2007 10:42
Lokalizacja: Kraków/Bydgoszcz

Re: Gdańsk raz jeszcze

Postprzez Krystyna Janda Wt, 14.07.2009 02:01

Dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja