Szanowna Pani Krystyno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Szanowna Pani Krystyno

Postprzez czarnowiak Wt, 17.11.2009 09:17

wiem że kultura i teatr oraz propagowanie go leży Pani na sercu, dlatego ośmielam się zasygnalizować Pani pewien fakt. Otóż istnieje duża grupa Polaków wyrwanych ze społeczeństwa a tym samym praktycznie nie mająca kontaktów z wyższą kulturą - są to więźniowie - zwani fachowo "osadzonymi". Wiem że większość z nich oderwała się od tego społeczeństwa na własne życzenie ale część z nich nie powinna się tam znajdować. Inna sprawa że jednym i drugim przydałby się kontakt z teatrem i ludźmi go reprezentującymi. Dla społeczeństwa - dla nas wszystkich lepiej by było, aby tych ludzi skutecznie resocjalizować, aby np. nie napadali na nas i naszych najbliższych etc. Droga do ich "naprawienia" moim skromnym zdaniem może prowadzić właśnie przez teatr - jeżeli Pani choć w części podziela moje zdanie bardzo proszę o kontakt - mój adres mailowy: rejentmilczek@interia.pl
Przepraszam, że kontaktuję się w ten sposób a nie tradycyjnie "papierowo", mam nadzieję że mi Pani wybaczy
z poważaniem
Adam
czarnowiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 17.11.2009 08:59

Re: Szanowna Pani Krystyno

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.11.2009 00:23

Jestem za resocjalizacja , ale ja nie mam siły.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja