uskrzydlona

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

uskrzydlona

Postprzez patisokol So, 28.11.2009 01:12

Pani Krystyno. Piszę raz pierwszy do Pani. Na stronie.
Pretekstem wczorajszy panel dyskusyjny. Pod "po co żyjemy" tytułem. Ja tylko chciałam żeby Pani wiedziała, że ja żyję po to, by przeżywać takie emocje jak wczoraj.
Śledzę Pani myśli i refleksje, rozkoszuję się nimi i uczę, tak wiele mnie Pani uczy. Klapek tyle Pani otwiera, piękne te Pani rozważania. I świat Pani oczami piękny faktycznie. Mimo że mój także najcudniejszy, i do tego Pani w nim.
Pani energii tyyyyyle daje. Po spotkaniu wczorajszym do samochodu weszłam i przez sekund kilka piszczałam ze szczęścia. A potem przez dwie (z przerwami) godziny mojej mamie i chłopakowi o prawie słowie Pani każdym opowiedziałam. Nawet córka dwu i półletnia słuchała:)
Dziękuję Pani codziennie. Lecz dziś nie tylko w myślach, ale i na stronie :) To wspaniałe, że ktoś taki jak Pani po prostu jest.
patisokol
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 28.11.2009 00:59

Re: uskrzydlona

Postprzez Krystyna Janda So, 28.11.2009 22:54

No coś niebywałego! A ja miałam wrażenie ze spotkanie było jakieś niewyraźne, takie jakieś błądzące... pozdrowienia dla Pani i Wszystkich koło Pani i dużych i małych.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja