Teatry i inne

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Teatry i inne

Postprzez amc Pn, 07.12.2009 23:19

Kochana Pani Krystyno,

to ja padając na pysk tak w mega skrócie:

1. Bardzo się cieszę że Tatarak został doceniony! :D :D :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Super film, technicznie świetny. Ale choć mam DVD nie odwazyłam się go jeszcze włączyć. Boję się.

2. "Orfeusz i Eurydyka" w Operze rewelacja!
Trzeba zobaczyć, ale że scena I - jej koniec bardzo sugestywna i trzeba to oglądać albo w dobrym nastroju albo w dobrym towarzystwie.

3. "Kurt Weil" z Małgorzatą Walewską bardzo apetyczny. Maciej Zień cudne szmatki zaprojenktował.

Jedyny mój (prawie) "zarzut" to że jednak wolę jak baletnice wyglądają o tak:
Obrazek
Obrazek

a nie...

Obrazek
Obrazek

No i niestety ta Prima ballerina TN to jest dla mnie kandydatką do leczenia żywieniowego. Jak nic. Ja to mam od razu skojarzenia z moja dziedziną. Ona wygląda na chorą...

dla mnie taniec toładnie wygląda jak ma opływowe ruchy i kształty np:
Obrazek
a nie wszystko takie spięte.
Obrazek

Wiem. Szowinistyczna ze mnie świnia.

4. "Nie-Boska komedia" w Narodowym, którą musiała Pani widzieć bo grają już milion lat. Cudo. Prawda? A Radziwiłowicz jaki doskonały! Miód na moje serce! A i Bożena Stachura jest świetna! Wielce pasuje do roli. Ona cała jako zjawisko!

5. Ale się Pani dziś (pn) trfiła publiczbość. Boję się trochę że za 50 lat (średnia wiekowa na sali ja +50) ja też będę taka sztywno-skostaniało-bezpoczucio-humorowa i nic z niczym mi się nie będzie kojarzyć. Ja to się boję że z 50% sali to ostatnio było w kinie na "Człowieku z marmuru"...
Choć musze przyznać że na tle złotych ram to Pani doskonale wyglada. Dzieło sztuki w złotej ramie. Cudo.

No nic. Koniec egzaltacji.

Obrazek

xxxx

AMC
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teatry i inne

Postprzez Krystyna Janda Śr, 09.12.2009 02:08

Ukłony. Dziękuję za prezenty. Chyba jednak publiczność była lepsza niż akustyka tej sali. No ale cóż. Na sali wielu ludzi wobec których mam wielkie długi wdzięczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja