14.12.2009

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

14.12.2009

Postprzez Magnolia Pn, 14.12.2009 23:00

Kochana Pani Krystyno,

Dzisiaj miałam przyjemność uczestniczenia w konferencji prasowej, zorganizowanej z okazji przyznania Nagrody Krytyków 2009 PRIX FIPRESCI Europejskiej Akademii Filmowej dla pana Andrzeja Wajdy, dla filmu TATARAK.
Bardzo się cieszę, że tam byłam. Jednak smutne jest to, co powiedział pan Andrzej Wajda, że Tatarak jest/będzie bardziej doceniony poza granicami naszego kraju, że my nie lubimy filmów "smutnych"...
Nie wiem, życzę samych sukcesów temu filmowi.. na całym świecie. Wiem na pewno natomiast, że dla mnie jest bardzo ważny.

Normalnie załączyłabym tu Pani moją foto-relację z tej konferencji, jednak ze względu na moje przejściowe zawirowania z internetem (krótko mówiąc mój internet wykonuje obecnie jedynie "proste" czynności, że tak powiem...), nie mogę tego zrobić. Ale postanowiłam zadbać, by zdjęcia te Pani otrzymała... (przekazałam dziś przez p. Marysię)

Dziś KARAOKE. Naprawdę? Ostatnie???
Jak już się wybrałam, to na ostatnie? świetnie! :?
I potwierdzam to, co Pani Magda powiedziała na wstępie (moje wolne tłumaczenie) - że celem KARAOKE, jest to, by za dwie godziny wyjść pogodniejszym niż się jest teraz.... I tak się stało, za co jestem wdzięczna.
Jednak przyznam się szczerze, że czekałam na Pani występ.
Proszę wybaczyć mój zachwyt :oops: ale zaśpiewała Pani dziś (Tylko nie pal)...TAK, że brak mi słów...,
O-N-I-E-M-I-A-Ł-A-M... Dobrze, że nie siedziałam na moim wykupionym miejscu w dalekim 8 rzędzie,
tylko na schodkach, bo spadłabym z fotela z wrażenia. To było niesamowite! :oops: :oops:

Kłaniam się tak pięknie, jak tylko potrafię,
życzę wszystkiego dobrego na najbliższe dni.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: 14.12.2009

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.12.2009 06:33

Pani Klaudio, pozdrawiam już przedświątecznie. Dziekuję za zdjęcia , serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron