zyzcenia urodzinowe

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zyzcenia urodzinowe

Postprzez annaoj51 N, 20.12.2009 05:13

Pani Krystyno
Prosze przyjac najserdeczniejsze zyczenia zdrowia z okazji pani urodzin.
Od lat pozyczam polskie filmy w zaprzyjaznionej wypozyczalni. Wreszcie dotarl do niej " Tatarak".
Obejrzalam z zainteresowaniem, i kiedy chcialam wyjac plyte, okazalo sie, ze nie jest to mozliwe. Pbejrzalam film jeszcze kilka razy zapraszajac kumosie na seans. W koncu nadszedl dzien zwrotu, aby nie placic kary zabralam cale 'ustrojstwo' z filmem w srodku do wypozyczalni.Wlasciciel tez byl bezsilny wobec zlosliwosci martwych przedmiotow. Oswiadczyl, ze , aby wyjac film, musi zepsuc odtwarzacz. Poniewaz jednak jestem jego wieloletnia wierna klientka, pozwolil mi zachowac komplet . I teraz mam na zawsze i za darmo "Tatarak", a DVD player moze dostane pod choinke???
Oto jak zostala nagrodzona moja wiernosc.
Pozdrawiam Pania i zycze wiele radosci i zdrowia na Swieta i w nadchodzacym Roku.
Anna OJ
annaoj51
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pn, 04.05.2009 05:21

Re: zyzcenia urodzinowe

Postprzez Krystyna Janda N, 20.12.2009 12:26

Bardzo serdecznie Panią pozdrawiam. ja mam taki odtwarzacz z Kopciuszkiem, którego w kółko ogląda moja wnuczka, tez już nie wychodzi na zewnątrz. I niech sobie tak będzie. Najlepsze życzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja