ludzie wokół nas

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ludzie wokół nas

Postprzez maks1980 Pt, 05.02.2010 23:16

Witam serdecznie, wiele radości po Pani dzisiejszym zapisie w Dzienniku. Inny od wielu poprzednich, lecz taki, jaki my - Pani sympatycy, wielbiciele, fani - chcieliby czytać. Taki, jak kilka lat temu. Myślę, że warto spisywać takie refleksje i dzielić się nimi niezależnie od tego, co powiedzą czy napiszą ci inni, ci mniej życzliwi. Warto dla tych, którzy chętnie czytają Pani zapiski, czasem zazdroszczą tej umiejętności obserwacji rzeczywistości i odważnych komentarzy. Warto także dla siebie. To swego rodzaju oczyszczenie tak z pozytywnych, jak i negatywnych emocji; to sposób na kontakt z drugim człowiekiem, jeśli z jakiegoś względu nie możemy powiedzieć czegoś wprost.
Raz jeszcze bardzo dziękuję za możliwość lektury Dziennika przy dzisiejszej porannej kawie. Mam nadzieję, że to powrót do dawnej formy Pani zapisków. I przepraszam, jeśli byłem ton mojej wypowiedzi jest zbyt pouczający (tak mi się wydaje).
Pozdrawiam serdecznie.
maks1980
maks1980
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr, 23.07.2008 23:57
Lokalizacja: Szczecin

Re: ludzie wokół nas

Postprzez Krystyna Janda N, 14.02.2010 10:16

Dziękuję. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja