"mąż"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"mąż"

Postprzez nat N, 28.03.2010 14:58

"(...) Pozdrawiam i Panią i Męża ale proszę uważać na co Pani zaprosi Męża następnym razem. Trzeba ostrożnie ...Ukłony dla Państwa."

Pani Krystyno,

ja z takim małym radosnym sprostowaniem. Uśmiechnęłam się serdecznie czytając Pani odpowiedź i znajdując tam słowo "MĄŻ". Tak się jednak składa, że ta moja połówka to jeszcze nie mąż ;) Aczkolwiek jest taki plan, więc w takim razie traktuję tę interpretację jako dobrą wróżbę :) Jak się spełni, plan zostanie zrealizowany, będzie to i Pani zasługa. (A tak zupełnie serio, to w pewnym momencie bardzo nam Pani pomogła...)

Proszę się nie martwić, zanim zaproponuję mu jakikolwiek spektakl robię dokładne rozpoznanie. Ale znam go już chyba na tyle, że potrafię ocenić jaki będzie efekt. On sam śmieje się, że jestem jego KaOwcem, jak na razie bez zarzutu. Do niedawna np. myślałam, że "Dancing" i "Piosenki..." to mu na pewno daruję, ale okazało się - po tym jak usłyszał niektóre utwory - że może jednak skosztuje i tego.

"Mąż", dzisiejszy półmaratończyk pozdrawia, ja się kłaniam w pas i życzę dobrego Białegostoku,

Natalia

To może trochę flory i fauny wiosennej Warszawy...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[...]
Tu miało być śliczne zdjęcie z pawiem w roli głównej, ale w porę oprzytomniałam.
Serdeczności.

Premiera "Rosyjskich konfitur", Plejada.pl
50-lecie działalności artystycznej Jana Pietrzaka. Pietrzakowi wciąż się chce
To nie jest ramota, rozmowa z A.Polony i J.Opalskim
Nagroda Modjeska Prize dla Isabelle Huppert
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: "mąż"

Postprzez Krystyna Janda Pt, 02.04.2010 05:57

Dziękuje bardzo za list i linki. Pozdrawiam Państwa.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja