Dancing na Nowy Rok

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dancing na Nowy Rok

Postprzez madderka Śr, 29.12.2010 12:23

Pani Krystyno,
jak się cieszę! Przeglądałam właśnie repertuar Teatru Polonia, patrzę, patrzę, a tam Dancing. Do tej pory widziałam tylko ten krótki urywek umieszczony w internecie i tak pragnęłam to zobaczyć. Uwielbiam taneczno - muzyczne przedstawienia, a myśl, że wreszcie zobaczę je na żywo... Och! Bilet zarezerwowany, jak tylko wrócę do Warszawy, biegnę do kasy.
W grudniu okazało się, że dostałam stypendium naukowe, więc teraz wreszcie zacznę chodzić do teatru. Żadnych przeszkód nie ma. To takie moje małe postanowienie noworoczne.
Tak się cieszę! Oczywiście wiem, że jako szanujący się student powinnam te pieniądze przepić. To pewnie też, ale najpierw teatr.
Pani Krystyno, wszystkiego, wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Pozdrawiam
Agnieszka

PS Ile dzisiaj tak mniej więcej zajmuje przygotowanie spektaklu od pierwszych prób czytanych do premiery?
Avatar użytkownika
madderka
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn, 09.08.2010 15:28

Re: Dancing na Nowy Rok

Postprzez Krystyna Janda Pt, 31.12.2010 09:35

Wszystkeigo dobrego. Ile czasu? Zależy od zasobności teatru , niektóre teatry mogę sobie pozwolić i na 12 miesięcy prób. Przeciętnie w teatrach państwowych to okres 4 miesięcy. W naszym teatrze 2 miesiące, z tym ze pracujemy często całymi dniami. 40 pięciogodzinnych prób to nasza norma i konieczność. Oczywiście nie ma w tym pracy scenografa, reżysera, kompozytora kostiumologa, oni przygotowują się i pracują , spotykają wcześniej, w dniu rozpoczęcia prób z aktorami są właściwie koncepcyjnie przygotowani. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja