przypomnienie..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

przypomnienie..

Postprzez Inka Pt, 08.04.2011 16:25

Droga Aktorko !
Jak to fantastycznie, ze TV powtarza "Męskie-żeńskie" !! Jaka to perełka - gry, tematyki, humoru. I jak szkoda, ze serial (?) jest taki krótki ! Obawiam się, że jest zbyt inteligencki i wysublimowany, jak na przeciętny gust telewidza (a może tylko tych od decyzji w TV ??) - szkoda, ze odcinków nie było więcej. Chętnie sobie jednak przypomnę, bo śmieszy mnie niebywale...Gra i Pani i Jej córki - wysoce satysfakcjonująca....Przepraszam za patos, ale akurat tutaj pasuje.
I tyle tych dobrych powtórek .. "Żółty szalik" - plejada gwiazd, mogłabym spokojne oglądać ten film raz w miesiacu do końca życia..
No, i "Kuchnia Polska" - pamiętam, ze kiedy po raz pierwszy oglądałam, dawno temu, bardzo mnie przytłoczył. Świetnie grany, prawdziwy do bólu. A teraz jeszcze Krzysztofa Kolbergera juz nie ma....
Dlaczego w naszej ojczyźnie brakuje pieniędzy, TERAZ, na takie produkcje ?! Sądząc po tym chociazby FORUM - inteligentnej, fajnej młodzieży nie brakuje ! Dla niej nie warto ?
A tak...Czechow tylko u Pani w Warszawie...I Witkacy....A reszta Polski ? Czekamy, czekamy aż te wiecznie zmieniające się "władze" w TV zmądrzeją !!!
Swoją drogą ...dlaczego Polsat i TVN nie inwestują w teatr telewizyjny? Z czego im wynika, ze nie miałby oglądalności ?? Ciekawe....
Serdecznie pozdrawiam. Od córki też.
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: przypomnienie..

Postprzez Krystyna Janda So, 09.04.2011 19:15

Serial nie był kontynuowany bo nie podobał się pani Ninie Terentiew, a to Ona była wtedy szefową TVP2, było napisane 12 odcinków. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja