Ucho , Gardło , Nóż 21.05

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ucho , Gardło , Nóż 21.05

Postprzez marysias16 N, 22.05.2011 10:47

Obawiałam się tej sztuki , w sumie nie wiem dlaczego. Już dawno na nią patrzyłam , ale w tedy nie było mowy żebym na nią poszła przez ograniczenie wiekowe (zresztą teraz doskonale wiem dlaczego zaznaczone jest od 18 roku życia). Mając 18,5 trochę się bałam , nie wiedziałam jak to dokładnie będzie wyglądało , może bałam się że to będzie za trudne dla kogoś tak młodego jak ja , że się po prostu w tym nie odnajdę. Tematyka była trudna, ale bardzo bardzo miło się rozczarowałam. Poczułam się jakby ktoś po prostu mi to dokładnie wytłumaczył , pominął barierę wieku i tylko opowiadał i opowiadał. Bardzo Pani za to dziękuję. Moja mama była wryta w ziemie , za to też Pani bardzo dziękuję ( prezent na dzień matki udany w 10000% ) :D
Zaczęłam się zastanawiać czym dla aktora jest taki monolog , zapamiętanie takiego tekstu i sposób żeby to brzmiało nie jak suche odbębnienie jakichś tam słów tylko jak wolne myśli które płynął. To też zawsze w Pani wykonaniu robiło na mnie wrażenie czy przy Shirley Valentine czy właśnie teraz. :)
A pomyłki lewa-prawa były rozkoszne , dodatkowy smaczek :)

Ja zostałam Pani fanką po raz setny , udanego dnia Pani życzę.
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Ucho , Gardło , Nóż 21.05

Postprzez Krystyna Janda So, 28.05.2011 11:40

Bardzo dziękuję . Pozdrawiam obie Panie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja