Plac Konstytucji

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Plac Konstytucji

Postprzez malwoj Pn, 27.06.2011 18:20

Bardzo cieszę się na Plac Konstytucji, ale nie mogę zrozumieć, jak można nie dać na takie przedsięwzięcie pieniędzy?!
Tłumy, które przychodzą na te przedstawienia powinny dać do myślenia panom decydentom.
Dla mnie to skandal, że robi się getta dla emerytów (czwartki za złotówkę), a tu, gdzie również emeryci razem z ludźmi w różnym wieku, niczym nie skrępowani (bieda) fani teatru mogą przychodzić i oglądać wspaniałe spektakle, ogranicza się ich liczbę.
Proponuję specjalne przedstawienie "Starości" dla rządu z Panem Arłukowiczem na czele. Na tych przedstawieniach nie ma wykluczonych. Wszyscy są równi i szczęśliwi. A "Starość" może także urzędników wiele nauczyć.
Strasznie mi żal, że nie będzie nowego przedstawienia, bo czekałam na nie z nadzieją (znów).
Całe lato zawsze było dzięki tym spektaklom takie miłe. W wolnej chwili można było się zatrzymać w biegu.
Dobrze, że oprócz bezdusznych urzędników :evil: , znaleźli się tacy, którzy nie dopuścili do ograniczenia występów do zera :)
Z nadzieją na lepszy przyszły rok z Placem Konstytucji
Pozdrawiam

Małgośka
malwoj
 
Posty: 107
Dołączył(a): Pn, 10.04.2006 11:12

Re: Plac Konstytucji

Postprzez Krystyna Janda Cz, 30.06.2011 19:59

Ja tez jestem oburzona i nic już nie rozumiem. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja