Codziennik...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Codziennik...

Postprzez Patrycja_Ptaszek So, 03.09.2011 15:21

Nie wiem czy współczuć takiej nauczycielki,czy nie? W sumie jakby nie patrzeć wyszła z inicjatywą wyjścia do Teatru,więc może nie jest taka "zła". Co do naszego Państwa...posłużę się jedynie cytatem "mieszkam w teczce tekturowej, jak mnie otworzysz to się dowiesz jak topi się w wymiotach gorzkie słowo ... patriota" i nic poza tym, póki co. Super pomysł z tą transmisją omdleń, i na pewno będziecie wspaniali! No kto jak nie Wy?! Takie dwie "stare" wygi jak Sthur i Gogolewski oraz moja najukochańsza aktorka.

A póki co, nie mogę się już doczekać poniedziałku i "Zimnego" spotkania z Magdą,Zbyszkiem i Piotrem.

I tak sobie jeszcze ostatnio myślałam,że wielka to szkoda,że mu się pani tak bardzo i mocno eksploatować(że się tak wyrażę) na to wszystko co NIE JEST GRANIEM...przykro aż i ściska. Mam nadzieję,że ta Skłodowska wypali ,mimo iż jej nie znoszę...ale obym po tym filmie zmieniła zdanie- na to wręcz liczę od samego początku.

Ściskam serdecznie i mocno.
Avatar użytkownika
Patrycja_Ptaszek
 
Posty: 69
Dołączył(a): N, 31.07.2011 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Codziennik...

Postprzez Krystyna Janda Pn, 05.09.2011 11:10

Będzie dobrze. A ja dziś na próbę popołudniowa " Zimy żal"...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja