List pięćdziesiąty piąty

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

List pięćdziesiąty piąty

Postprzez kundzia85 Wt, 20.09.2011 12:39

Witam serdecznie Pani Krystyno!

Ja tym razem tak na dwa słowa, bynajmniej nie z pośpiechu, ale więcej nie dam rady fizycznie.No ale żeby nie było smutno,chciałam napisać,że po raz kolejny pomogła mi Pani przetrwać krytyczny moment. I nawet że tak powiem osobiście :).Wielką niespodzianką był dla mnie dawno niewidziany sobotni spektakl ";Ucho, gardło, nóż".Była Pani po prostu niesamowita i choć to niewątpliwie trudna rola ośmielę się powiedzieć,że lubię tę Tonkę. Poza tym spektakl skłania zawsze do refleksji, trochę porządkuje w mojej głowie a to na ten czas okazało się bardzo potrzebne.Dziękuję. I może to zabrzmi nieco zbyt patetycznie, ale powiem po prostu dla takich chwil warto walczyć o każdy kolejny dzień.Spotkanie Pani na scenie to zawsze dla mnie wielkie święto i mam nadzieję, że zdołam "spotykać' Panią jak najczęściej.Najbliższe planowane to "Pan Jowialski" na które to wybieram się tlumnie z grupą znajomych.Nie wiem jak to jest możliwe i jak to się stało, ale ja jeszcze ani razu ani nawet pół :) nie widziałam "Pana Jowialskiego"jestem więc ogromnie ciekawa.
Kończąc powoli powiem jeszcze tylko, że spektakl "Zimy żal" na którym byłam z początkiem września bardzo udany.Tak jakby trochę odnowiony w stosunku do tego który widziałam kiedyś w Brzezinach. Bardzo fajnie, że zechciała Pani ofiarować (a także Pani Magda Umer i wszyscy artyści) kolejne życie tym piosenkom. Niech będą z nami jak najdłużej.One mają w sobie jakąś magię,nigdy się nie zestarzeją ( przepraszam za to może niezbyt ładne określenie). I bardzo dobry pomysł z kamerami no i Pani syn Adam za jedną z nich. Musi być Pani z niego bardzo dumna :)Gratulacje.
Pozdrawiam serdecznie i życzę nieustająco wszystkiego dobrego
Ewa Sobkowicz

PS.Właśnie przeczytałam w dzienniku o Shirley. Świetny pomysł na urodzinowe świętowanie. Mam nadzieję obserwować wszystko jako widz, to byłaby dla mnie ogromna frajda :).
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: List pięćdziesiąty piąty

Postprzez Krystyna Janda So, 24.09.2011 14:13

Pani Ewo i znów w 55 z kolei liście tyle miłego...bardzo , bardzo dziękuję i prostej drogi bez zakrętów.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja