Listopadowo-urodzinowo

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Listopadowo-urodzinowo

Postprzez kundzia85 Śr, 05.10.2011 14:58

Kochana Pani Krystyno!

Jakie wspaniale urodziny mi się szykują! :) 11 listopada w dzień urodzin podobnie jak w zeszlym roku jeden z moich ulubionych spektakli w Och-teatze "Koza albo kim jest Sylwia" potem dawno niewidziana "Wassa Żeleznowa"(16 listopada) a i jeszcze zapomniałabym 9 listopada po raz pierwszy dla mnie "Kobiety w sytuacji krytycznej".
Wiem, że mówie to wiele razy, ale powiem czy raczej napiszę raz jeszcze jak to fantastycznie,że są takie miejsca jak Wasze teatry.O ileż uboższe i smutniejsze byłoby moje życie gdyby nie teatr w ogóle a Polonię i Och-teatr ukochałam szczególnie ( z Ochem "jestem"od początku).Dziękuję raz jeszcze.
Jak szkoda kiedy odchodzą od nas tacy wspaniali ludzie jak Pani Zofia Nasierowska.Jej zdjęcia to dla mnie unikaty, prawdziwe dzieła sztuki.Taki kalendarz powinien się ukazać, ja sama zapłaciłabym za niego każdą cenę...
Pozdrawiam serdecznie jesiennie
Ewa Sobkowicz

PS.Właśnie się dowiedziałam,że 17 października rozpoczyna się emisja serialu "Bez tajemnic".Nie mogę się doczekać, zwłaszcza piątków z Pani udziałem :)
PS2.W tej chwili przeczytałam na stronie teatru, że zapowiada się fantastyczna premiera "Kontrakt" w Pani reżyserii i Pani Marysia na scenie.Brzmi świetnie. Na razie widzę tylko, że premiera 19 listopada a dalej nic, ale pewnie będzie wiadomo niedługo.
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Listopadowo-urodzinowo

Postprzez Krystyna Janda N, 09.10.2011 14:01

Tak, obfita jesień, tyle się dzieje! Tyle trzeba żeby się udało! Az strach pomyśleć. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja