który spektakl...?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

który spektakl...?

Postprzez nocna Pt, 07.10.2011 22:58

Witam Panią!

Systematycznie śledzę repertuar Pani teatrów. Niestety bardzo rzadko udaje mi się wybrać do Warszawy, lecz kiedy jestem w stolicy choć dwa, trzy dni, przynajmniej jeden wieczór spędzam w jednym z nich. Do tej pory jeździłam z przyjaciółką - osobą w moim wieku i o podobnych gustach, więc wybór spektaklu nie był problemem. Myślałam jednak o wyjeździe z moją bratanicą (13 lat – dość wrażliwa i dojrzała). Oprócz pokazania miasta, chcę zabrać ją do teatru. I tu pojawił się problem z wyborem tytułu. 13 lat to już nie dziecko i wiem, że nie chciałaby iść na spektakl dla dzieci, jednak inne tytuły są raczej skierowane do dorosłych, ewentualnie licealistów, w każdym razie niekoniecznie dla początkującej gimnazjalistki. Czy chodzą do Pani teatrów osoby w tym wieku? Będę wdzięczna za sugestię - tytuł, ponieważ potrafię ocenić tylko te spektakle, które widziałam i wiem, że te nie są dla 13latki.

pozdrawiam serdecznie,
Anna
nocna
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pt, 03.06.2011 23:18

Re: który spektakl...?

Postprzez Krystyna Janda N, 09.10.2011 14:11

Szanowna Pani, jeśli spektakl jest zbyt trudny, zaznaczamy to zw opisie. W tej chwili tak naprawdę nie am takiego spektaklu, chyba ze 13 latka nie może słuchać brzydkich słów. Jeśli tak, proszę zabrać ją na Jowialskiego albo Grube ryby ewentualnie Trzy siostry. . Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja