było tak zabawnie....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

było tak zabawnie....

Postprzez Inka Wt, 25.10.2011 07:11

Droga Aktorko !
Oczywiście z mężem obejrzałam BOSKĄ. Mąż nie jest jakimś specjalnym fanem teatru w ogólności (mówię na niego i na syna :"politechniczni "!), ale wczoraj bawił się niesamowicie - i co chwilę pytał (przeszkadzając) : to jest na faktach ? niemozliwe! miała TAKĄ widownię ? tak było ?
No, a po spektaklu stwierdził : nigdzie na świecie, poza Stanami, nikt na takie występy nie poszedłby na pewno! Historia niesamowita !
I poprosił : napisz p.Jandzie, że była świetna. Że dawno tak się nie ubawiłem.
Przekazuję wiec !
Jak także miałam "ubaw po pachy" - sztuka i wykonanie ekstra, do tego te reakcje męża ( a nie jest "śmieszkiem")....
P.S.Córce, która jest we wspomianym w sztuce mieście( Filadelfia)właśnie teraz (na 2 lata na tamtejszym Uniwersytecie) - nagrałam pieczołowicie spektakl, ucieszy się. Jej refleksja po 3 miesiącach pobytu: Amerykanie są jacyś INNI....
Sądząc po sztuce - ma rację !
Dziękujemy !!!!!!!! :lol:
P.S.2 - Jak to cudnie, że WRESZCIE wróci poniedziałkowy teatr TVP !! Co oznajmiono w przerwie wczorajszej sztuki !!Czekamy więc na dalsze Pani spektakle! :D
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: było tak zabawnie....

Postprzez Krystyna Janda Śr, 26.10.2011 16:10

Dziękuję . Pozdrawiam miła Rodzinę i do zobaczenia. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron