urodzinowo :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

urodzinowo :)

Postprzez agak N, 20.05.2012 20:46

Pani Krystyno,

Dawno mnie tu nie było - życie w biegu, potem chwila ... i życie zmienia się gwałtownie...
No cóż - życie...
ale dziś nie o tym :)

Najserdeczniejsze życzenia dla Pani Mamy - ZDROWIA, ZDROWIA i jeszcze raz ZDROWIA :)
i wszystkiego innego Najlepszego !!!
Obrazek

Wiosenne pozdrowienia dla Pani i - niejako przy okazji - podziękowanie, za to, co Pani robi ... i pisze - bardzo ważne słowa...
bo czy można kogoś pokochać tylko dlatego,że ten ktoś kocha? czy można nauczyć się miłości do kogoś?
nie można odwzajemnić uczucia jeśli nie ma się go w sercu - może ten chłopak po prostu nie kochał tej dziewczyny, choć ona zakochała się w nim po uszy??? może zakocha się w innej i wtedy nie będzie jak biała kartka? a może wydarzyło się między nimi zbyt wiele,może jakiś drobiazg "przelał czarę" i ich związek nie mógł dalej trwać, bo uczucie się wypaliło? Przepraszam,że ja dziś tak jeszcze o tym dodatkowo, ale jakoś nie daje mi ten temat spokoju ...Uczucia - temat rzeka ...

pozdrawiam wiosennie, Agnieszka
Avatar użytkownika
agak
 
Posty: 349
Dołączył(a): N, 18.05.2008 15:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: urodzinowo :)

Postprzez Krystyna Janda Wt, 22.05.2012 06:43

Bardzo dziekuję. Serdecznie Panią pozdrawiam. Czy wie pani ze jest taka jednostka chorobowa? Barak uczuć wyższych? Czy jakoś to się nazywa ale o to chodzi? Myśli pani ze oni to lecza proszkami? Muszę zapytać jakiegoś psychiatrę lub psychologa.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja