Milanówek

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Milanówek

Postprzez agak Pn, 28.05.2012 20:37

Pani Krystyno,

Bardzo przepraszam,że zawracam Pani głowę takim pytaniem, ale już nie wiem Kogo pytać ...
Mam bardzo chorą koteczkę :( byłam na konsultacjach chyba u większości polecanych weterynarzy
w Warszawie- nikt nie umie postawić diagnozy... któryś z weterynarzy bezradnie rozkładających ręce polecił mi jeszcze lecznicę w Milanówku - Auxilium przy ul.Królewskiej...
Czy słyszała Pani może opinie o tej lecznicy? Wyprawa do Milanówka ze złamaną nogą (bo jeszcze to się przyplątało- tak w ramach nieszczęść chodzących parami w dodatku- w grupach :!: ) to spore wyzwanie,
ale czego się nie robi dla kochanych zwierzaków- jednak potrzebuję potwierdzenia,że warto ciągać tam zestresowanego kociaka...
BARDZO PANIĄ PRZEPRASZAM-może nie powinnam zadawać takiego pytania,ale odważyłam się, ponieważ Pani sama zajmuje się zwierzakami i pisze nam o tym, więc wiem że ich los nie jest Pani obojętny...
a to cudowna znajdka i chciałabym jej pomóc...

Pozdrawiam Panią serdecznie, do zobaczenia niedługo w TP ...

Agnieszka
Avatar użytkownika
agak
 
Posty: 349
Dołączył(a): N, 18.05.2008 15:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Milanówek

Postprzez Krystyna Janda Wt, 29.05.2012 06:29

Nie umiem Pańi odpowiedzieć na to pytanie.ale wydaje mi się że to przesada jechać z chorym kotem tutaj. W Warszawie są naprawdę dobrzy lekarze. Myślę że trzeba szukać w najbardziej popularnych miejscach. Ukłony i życzenia zdrowia dla kota.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja