"Mimoza w skórze słonia"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Mimoza w skórze słonia"

Postprzez agak Wt, 05.06.2012 23:12

Pani Krystyno,

Czytam te wszystkie wpisy i jest mi strasznie przykro...
Czytałam- bardzo dawno temu- wywiad z Panią Zdzisławą Sośnicką, którego tytuł (treść także) zapadły mi głęboko w pamięć ... "Mimoza w skórze słonia"... tytuł mówi sam za siebie...
Będąc Artystą trzeba mieć bardzo twardą skórę i wielką wrażliwość jednocześnie...
o czym zdaje się wiele piszących tu osób nie myśli :!:

Do wszystkich "sprawiedliwych"... Pani Krystyna jest CZŁOWIEKIEM, który ma uczucia :!:
nie uważacie,że te wszystkie epitety to mówiąc delikatnie - PRZEGIĘCIE :!: :?:
Artysta przedstawia tekst, który został napisany przez kogoś innego- to po pierwsze...
A po drugie- gdybyśmy wszyscy byli tak "wrażliwi" to w każdej sztuce/piosence/żarcie moglibyśmy doszukać się czegoś, co kojarzy nam się z jakimś wydarzeniem z naszego życia, które jest dla nas bolesne/ wspominanie sprawia nam przykrość/obraża kogoś itp - i wylewanie na danego Artystę wiadra z żalami(żeby nie napisać bardziej dosadnie) a nawet groźby pod jego adresem (jest to karalne! ) to jakiś absurd !!!

Pozdrawiam Panią najserdeczniej...
A prawdziwa Przyjaźń, to wielki przywilej i trzeba go pielęgnować przez całe życie ...
Życzę Pani wytrwałości i do zobaczenia w Teatrze...

Agnieszka

Ps. To było Opole'77 :D : http://www.youtube.com/watch?v=LvO9wqpg-lg
Avatar użytkownika
agak
 
Posty: 349
Dołączył(a): N, 18.05.2008 15:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Mimoza w skórze słonia"

Postprzez Krystyna Janda Śr, 06.06.2012 19:37

Dziękuję za przypomnienie. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron