z dziennika ...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

z dziennika ...

Postprzez Natural_Mind Cz, 14.06.2012 22:14

"Przyszło mi natychmiast do głowy to, czym ostatnio straszą , że za 5, 6 lat fikcja- rzeczywistość wykreowana i rzeczywistość tak się wymieszają ze nie będziemy mogli ich rozróżnić."

Ale ja pania lubie pani Krysiu ,
Zblizamy sie do momentu w 'czasie i przestrzeni' kiedy to mysl bedzie sie natychmiast materializowala, czyli innymi slowy - to co pomyslimy stanie sie rzeczywistoscia. Dzieje sie tak tez i teraz, z ta roznica ze od mysli do zmaterializowania jej plynie, czasami mniej, czasami wiecej czasu, po drodze dzieja sie rozne rzeczy i po prostu tego nie zauwazamy. Ten czas "w pomiedzy" caly czas sie skraca i wkrotce wogole go juz nie bedzie. A'propos dlatego wszystkim nam sie wydaje ze czas pzryspieszyl - jest go po prostu coraz mniej. Niektorzy mowia o dacie 2012, grudzien, etc. To tak na prawde ma drugorzedne znaczenie, zabliza sie zakonczenie cyklu zwanego "historia" (materia objawiajaca sie w pewnien sposob) i zacznie nowy cykl, w ktorym to my bedziemy duzo bardziej tworcami naszej rzeczywistosci. Bedziemy ja tworzyc bezposrednio. "Na poczatku byla mysl"...

Zycze wszystkim i pani, jasnych, szczerych, klarownych, wypelnianych miloscia mysli. to my tworzymy to co nas otacza. tworzmy z miloscia.

usmiechow
Natural_Mind
 
Posty: 16
Dołączył(a): N, 03.06.2012 20:55

Re: z dziennika ...

Postprzez Krystyna Janda Pt, 15.06.2012 13:10

Tak, tak, tyle że ja się boję ludzi i ich myśli w warunkach nieposkromionych. Człowiek jest wielce niedoskonałym i często bezmyślnym, także bardzo skomplikowanym istniniem. A myśli jego złe i szkodliwe i dla ogółu i dla najbliższych. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron