Droga Pani Stello

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Droga Pani Stello

Postprzez kundzia85 Wt, 19.06.2012 19:56

Przepraszam Pani Krystyno, że tutaj, raczej się nie udzielam ale poczulam się poniekąd "wywolana do tablicy". W post scriptum do ostatniego mojego listu napisałam owszem,że książka Pani Danuty Wałęsy nie przypadła mi do gustu, podałam powody i tu zdania raczej nie zmienię. Niemniej jednak jestem ciekawa jaki spektakl z tego powstanie, jak Pani to widzi Pani Krystyno, co z tego Pani "wyciągnie". Nie ośmielę się wydawać kategorycznych sądów, nie wiem czy to tak "zupełnie" źle,że taki spektakl powstaje. Na pewno już ma Pani jakąś swoją wizję, coś co chce Pani nam widzom przekazać. I tak jak już mówiłam tego jestem ciekawa, może nawet bardziej ciekawa właśnie dlatego, że książka ta budzi tak skrajne emocje, wywołuje kontrowersje.
To takie moje wyjaśnienia dla Pani Stelli, którą serdecznie pozdrawiam.
Wszystkiego dobrego Pani Krystyno. Miłego wieczoru.
Ewa Sobkowicz

PS. Uchyli Pani rąbka tajemnicy jak tam próby "Związku otwartego"? Panią Weronikę pamiętam z "Rosyjskich konfitur" bardzo mi się wówczas spodobała. Pan Otar także, byłam na jego pierwszym "Panu Jowialskim" w Polonii. Ciekawe jak "wypadną" razem.
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Droga Pani Stello

Postprzez Krystyna Janda Śr, 20.06.2012 21:22

Premiera niedługo. Związek na Placu będzie na swoim miejscu. To tekst napisany dla grania na ulicy. Zobaczymy. Na razie próby idą dobrze. Pozdrawiam .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron