marzenia i tajemnice

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

marzenia i tajemnice

Postprzez pavvvel Wt, 19.06.2012 21:11

Pani Krystyno,

Muszę dołączyć do głosów Pań tutaj z forum, odnośnie przeniesienia na scenę książki Pani Danuty Wałęsy. Pomijam sprawę prania brudów, jeśli cel uświęca środki, to w takim przypadku niech pierze brudy. Cel? Kobiety, dla kobiet i o kobietach. Przeczytałem z ciekawości. Bez entuzjazmu jak dla mnie. Być może można to uogólnić, odnieść do problemów innych kobiet. To jest wyzwanie. Ale całość przekreśliła rozmowa Pani Prezydentowej z Moniką Wielowyejską w radiu TOKFM. Ważne przecież też jest co autor myśli, jakie ma poglądy, co sobą reprezentuje. Poglądy na życie Pani Prezydentowej mnie przeraziły. Otóż, na pytanie o związki partnerskie tylko jęknęła i powiedziała "Boże! do czego to doprowadzi!", poza tym wcale nie uważa, że w Polsce jest za mało żłobków i przedszkoli, bo dziecko powinna wychować matka, inaczej dziecko będzie nie jej, tylko społeczeństwa, a na pytanie o aborcję "kobieta, która chce dokonać aborcji powinna to dziecko urodzić, a później zamordować je własnymi rękami". Hmmm ... dla kobiet? Chyba jednak nie dla wszystkich.

Domyślam się, że z tej książki zrobi Pani bardzo dobre przedstawienie, jednak czuję jakiś niesmak, myślę, że nie tylko ja i dlatego propagowaniu osoby, książki, jej niektórych poglądów, które to sięgają media tempora i wręcz krzywdzą polskie kobiety, ja mówię nie.

Pozdrawiam serdecznie,
Paweł
pavvvel
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 06.06.2012 18:23

Re: marzenia i tajemnice

Postprzez Krystyna Janda Śr, 20.06.2012 21:26

Ta książka, ta opowieść to bardzo interesujący materiał, bardzo. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron