Totolotek

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Totolotek

Postprzez trojden Pn, 23.07.2012 17:42

Szanowna Pani Dyrektor,

Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem biletów na wrześniowe spektakle "Trzech sióstr" i "Trzeba zabić starszą panią". Powrót z urlopu będzie zatem prawdziwie teatralny. Dziękuję za okazję do zobaczenia Barbary Krafftówny. Niech żyje 100 lat i dłużej, ale teraz widzę, jak to dobrze, że trzy lata temu poszedłem na "Iwanowa" w Teatrze Narodowym, dzięki temu mogę pamiętać Pana Andrzeja Łapickiego ze sceny. Panią Elżbietę Czyżewską niestety środowisko zostawiło samą sobie.
Tak sobie myślę - Pani Dyrektor oczywiście zaraz mnie wyśle gdzie raki zimują - że znaczącym elementem scenografii sztuki o Pani Prezydentowej powinna być kolektura Totolotka, taka w stylu lat 70 - tych.
Z "Dyrygentem" to ktoś chyba nieświadomie popełnił mały nietakt... Za dużo tam widać.
Pozdrawiam

Piotr C.

P.S. Na TVP Polonia emitują właśnie wywiad z Panią z roku 1989, przeprowadzony przez Panią Red. Ninę Terentiew. Cóż, The Niezniszczalne.
trojden
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt, 05.06.2012 20:32

Re: Totolotek

Postprzez Krystyna Janda Wt, 24.07.2012 03:22

Wszystko się miesza. Wiele rzeczy minęło. Nie ma co wracać, kogo to dziś interesuje. Pozdrawiam i zapraszam do nas jak najczęściej.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: Totolotek

Postprzez Krystyna Janda Wt, 24.07.2012 03:22

Wszystko się miesza. Wiele rzeczy minęło. Nie ma co wracać, kogo to dziś interesuje. Pozdrawiam i zapraszam do nas jak najczęściej.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja