koty

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

koty

Postprzez nat Śr, 15.08.2012 21:09

Wieki mnie tu nie było...
Przynajmniej "czynnie", bo biernie owszem, zaglądałam.
Zdjęcie Pani kociaka "wywołało mnie do tablicy" A konkretnie do podzielenia się moimi fotografiami.
Dzięki mojej szefowej miałam okazję być "kocią mamą" dwóch diametralnie różnych futrzaków przez prawie trzy tygodnie. Intrygujące to stwory...
Zwłaszcza gdy jeden upomina się non stop o zainteresowanie, głaskanie, zabawę czy choćby mówienie i patrzenie na niego, a w przypadku braku atencji słodko się o nią upomina, natomiast drugi, a konkretnie druga, jest stereotypowym kotem, który przychodzi tylko jak ma ochotę.
Spały oczywiście ze mną już po 3 dniach "zaznajamiania się". Leon notorycznie mościł się w zagłębieniach kołdry na moich nogach, a ja gdy chciałam zmienić pozycję starałam się zrobić to tak, żeby go nie obudzić, po czym sama z siebie się śmiałam... Rano na dźwięk budzika zjawiali się oboje. Paris siadała na parapecie nad moją głowa i obserwowała, a Leo był lepszy od funkcji "drzemka" w telefonie. Siadał na łóżku tuż przed moją twarzą i co kilka sekund delikatnie trącał mnie łapką albo pomiaukiwał. I tak jak zdarzało mi się kilkakrotnie wciskać "drzemkę", tak jego zabiegi rozśmieszały i rozczulały mnie na tyle, że budziłam się od razu.
Słodkie potworki.
Potworki bo...pominę te kilka zaciągniętych bluzek będących rezultatem chowania się w szafie, spodni pohaczonych podczas prób wspięcia się na stół gdy coś przy nim jadłam, czy porysanej skóry na sofie w wyniku pościgów Leona za Paris... ;)
Przedstawiam Leona rasy Devon Rex i Paris.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam serdecznie Pani Krystyno i dziękuję za doroczną porcję pięknej Italii...

Natalia
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: koty

Postprzez Krystyna Janda Śr, 15.08.2012 22:13

Dziękuję i pozdrawiam. Koty wyglądają na spokojne i zadowolone z życia, miły to widok. Wszystkiego dobrego kocio rozluźnionego...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja