Sokołowsko

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Sokołowsko

Postprzez pigmalion Pn, 10.09.2012 20:51

Szanowna Pani,

Widzę, że większość tytułuje tu Pania spoufale per Pani Krystyno. Nie wiem, czy Pani przywykła jako prywatna postać, ale jako osoba publiczna, to chyba nie było wyjścia.

Mnie nie wypada tak przy pierwszym razie, surowe babcine wychowanie nie pozwala, choć słowa przymilnego powitania same się cisną pod palce :)

Czytam sobie co popadnie, czasem bez sensu, czasem celowo. Dziś na stronach In Situ wyczytałam, że Pani hasło "Sokołowsko" nie jest obce, co cieszy mnie ogromnie. Czy Pani bywała, widziała i podziwiała? Czy Pani odpoczywała w cieniu świerków sokołowskich? Cóż to jest za miejsce!

Moja rodzina także jest "przyjezdna", kupiliśmy dom w okolicy przed laty, gdyż zauroczyły nas te doliny, ta cisza... Na spacery z wózkiem tam chadzam, posiedzieć pod drzewkiem, w lekturze się zagłębić. I zawsze marzy mi sie wrosnąć w tamtejszą glębę i chłonąć...

Na herbatę z malinami zapraszam, gdyby Pani bawiła w okolicy.

Ukłony ślę i życzę spokojne nocy,

Karolina
pigmalion
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn, 10.09.2012 20:38

Re: Sokołowsko

Postprzez Krystyna Janda Wt, 11.09.2012 20:57

Znam to wszystko, te cuda ze zdjęć i z przerażenia co robi moja przyjaciółka Bożena Biskupska kupując to dawne sanatorium z marzeniami stworzenia tam Centrum Sztuki. Serdecznie pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja